چگونگی تبدیل فضای کاری به محل رفع نیازهای کارمندان
هر چیزی که باید در مورد فضای اشتراکی بدانیم
۱۳۹۸-۰۶-۲۹

بدون شک فضا های کاری مدرن (دانش بنیان) بسیار متفاوت تر از قبل شده اند به دلیل رشد و ارتقای روزافزون تکنولوژی در همه ابعاد.
در طی چند سال اخیر، محل های کاری در حال تغییر ساختار قبل خود هستند که مردم میبایست با اجبار پشت میز بنشینند و منتظر عقربه های ساعت باشند تا که بتوانند بروند خانه.
برخلاف این روال، فضا های کاری دانش بنیان به محلی برای کار، استراحت، تفریح و زندگی هستند و شما اصلا متوجه گذر زمان نیستنید چون در فضایی که دوست دارید هستید!

این حرکتیست که با استفاده استراتژیک تکنولوژی به دست آمده است از قبیل وسایل شارژ بی سیم، بهینه سازی از فضای موجود برای حداکثراستفاده مورد نیاز و ایجاد محلی چند منظوره برای کاربر تا بتواند آنجا را خانه دوم خود ببیند.
با ما همراه باشید تا ببینید نیاز های یک فضای کاری قرن 21 چگونه است!

ایجاد فضایی برای آزادی در کار

آزادی در کار انگیزه بسیار بزرگیست که فضا های کاری دانش بنیان به همراه دارند. دیگر کاربران نیازی به کار کردن در فضایی بی روح و خشک و سنتی نیستند. این فضا های جدید دارای انگیزه و حرکت هستند تا بتوانند کاربران خود را به هم نزدیک کنند و رشته های کاری مختلف را به هم ارتباط دهند و حداکثر بهره وری را داشته باشند.

ارتباط و انعطاف پذیری مهم ترین شاخصه املاک دانش بیان است. آن ها دیوارهای جدا کننده را میشکنند و عامل تعامل و اشتراک کاری هستند تا بتوانند با هدفی یکسو، حداکثر استفاده از توانایی های خود را داشته باشند.

تنها فضایی برای کار نیست!

یکی از مهم ترین پارامترهای فضا های کاری دانش بنیان، اتاق های چند منظوره آنهاست. این فضاییست اشتراکی تا بتوان استراحت کرد، بازی کرد، کتاب خواند، غذا خورد و نوشید و یا حتی کار کرد!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *